Kontrola kvality

Kontrola kvality
Pri výbere dodávateľa stroja, vedľa tejto ceny, ďalšie najdôležitejšia vec, budete musieť zvážiť je kvalitný stroj. Jeden kvalitný stroj si zaslúži dobrú investíciu.
ŠESŤ dôvodov, prečo KAIDE strojov je lepšie:
1) silné R & D tímu s pokročilou technológiou a množstvom praktických skúseností, najmä pre vysokorýchlostné rúrok stroje a viacvrstvových kompozitných pipe stroj s podpora partnera technológiu najvyššej Čína Peking chemickej technológie univerzity.

2) všetky mechanické časti sú navrhnuté a vyrobené sami spracúvajú prostredníctvom vysoko presné CNC stroj, a pracovníkov, ktorí prevádzkujú tento stroj, sú príslušné prevádzkové zručnosti požadované minimálne 3 roky, aby každá časť je prísne kontrolované a riadené.

3) všetky nerezovej ocele je kúpený od Číny slávny Steel Group. Sourcing vonkajšie časti, ako sú elektrické prvky, sú všetky používané medzinárodné značky, napríklad INOEX, SIEMENS, ABB, SCHNEIDER atď.

4) prísne línie beh testovanie prebieha pred dodaním počítača, aby vaše stroje dokonale môžete pracovať ako zaručené.

5) zahraničné montáž a servis školenia eliminovať vaše starosti žiadny prevádzku skúsenosti.

6) lepšie popredajný servis s technickým sprievodca podporou a aj náhradné diely. Všetky technické výkresy boli uložené ako archívne dokumenty zabezpečuje ich vysledovateľnosť na zaručenie rýchlej odozvy a uskutočniteľné riešenie problematiky každého zákazníka vyskytuje v ďalšiu výrobu.