PEXB potrubný stroj
PEXB potrubný stroj
Podrobnosti o produkte

Kaide Machinery je jedným z známych výrobcov potrubia v Číne a určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchodné linky pexb potrubia, pexb potrubia robiť stroj, pexb potrubie výrobný stroj, Pexb rúrkové extrudéry, pexb rúrky rastlín za konkurenčné ceny z našej továrne.

Vysokorýchlostný PE-Xb rúrkový extrudér využíva špeciálnu štruktúrovanú skrutku s krížovou väzbou na dosiahnutie stability a dobrú plastifikačnú kvalitu vysokorýchlostnej extrúzie.


Line Model

ScrewDiameter

L / D

Rozsah výroby

ProductionSpeed

NominalPower

SJ-80

ф80mm

30: 1

ф20-32mm

25 m / min

115kW

SJ-65

ф65mm

30: 1

ф20-32mm

15 m / min

72kW


Tlaková hlava pre reakciu pri tlakovom uskladnení

◎ Špeciálne navrhnutý typ tlakovej reakčnej zámkovej hrdla tejto trubice pex-b prekonal orientáciu polymérového reťazca pri strese počas formátovania rúrok.

◎ Realizácia extrúzie potrubia konštantným tlakom. Stabilita extrúzneho tlaku je základným predpokladom pre vysokú rýchlosť výroby.

● Vákuové kalibrátory

◎ Patentované vákuové kalibrátory sú špeciálne navrhnuté na niekoľko listov vodného kúpeľa,

◎ Realizujte rovnomerné a efektívne efekty kalibrácie a chladenia.

Odťahový stroj

◎ Stroj na výrobu potrubia typu pex-b využíva viacvrstvový valčekový upínací stroj na odťahovanie pásov s vysokou a stabilnou rýchlosťou ťahania

◎ úplne prekonáva problém s vibráciami alebo skĺznutím tradičného gumového bloku.

Systém riadenia PLC

◎ Stroj na výrobu rúrok PEX-B využíva originálny importovaný systém riadenia PLC novej generácie, ktorý zabezpečuje vysokorýchlostné synchronné riadenie a spoľahlivú prevádzku celej výrobnej linky.Vyšetrovanie