PVC oceľ Drôtené rúrok stroje
PVC oceľ Drôtené rúrok stroje
Podrobnosti o produkte

Kaide strojov je jedným z dobre-známy pvc oceľového drôtu pipe stroj výrobcov v Číne, a vy ste určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchod stroj oceľové rúrky z pvc, pvc potrubia konkurencieschopnú cenu z našej výroby.

PVC oceľ Drôtené vystužené hadice výrobná linka je vhodná na výrobu PVC špirála oceľového drôtu, vystužené hadice, skladá sa z jedným z extruder, špirálu z oceľového drôtu tvoriace jednotky, chladenie flume, jednotka záťahu a navijak.Line Model

ExtruderModel

ProductionScope

ProductionSpeed

Výstup

Nominálny výkon

GR-63

SJ-65/25

Ф20 - 63mm

2-10m/min

90kg/h

55KW

GR-160

SJ-90/25

Ф75 - 160mm

2-6m/min

240kg/h

80KW


◎The oceľového drôtu, vystužené PVC hadice majú výhodu tlaku a Korózna odolnosť, podtlak a odolnosť voči ohybu. Sa používa sprostredkovať materiál plynu, tekuté a powder. To je široko používaný v priemysle, poľnohospodárstvo, architektúra, voda conservancy zavlažovania a prach kolektor.

◎PVC hadica výrobnej linky prijíma vysokú rýchlosť a efektívne extrudéra, zaisťuje plastifikačná kvality a produkcie.

◎Special navrhnuté oceľového drôtu vinutia stroja môže dosiahnuť vysokorýchlostné vinutia, dokonca zrušenie priestoru a dlhšiu dobu nepretržitej výroby.

◎Special navrhnuté vrstva typu die hlavy môže produkovať vysoko kvalitné hadice s vysokou transparentnosťou a dokonca drôt distribúcie.

◎The hadica výrobnej linky prijíma importované elektrických prvkov pre stabilný a spoľahlivý chod.

Všetky ovládacie tlačidlá sú humanizovaná dizajn, jednoduché pre operáciu.

Vyšetrovanie