Stroj na kompozitné rúry s PE izolačnou penou
Stroj na kompozitné rúry s PE izolačnou penou
Podrobnosti o produkte

Izolačná linka na výrobu potrubia s PE izoláciou z peny

 

Táto linka na výrobu PE izolačných rúr je strojom novej generácie vyvinutý spoločnosťou KAIDE, založený na 20-ročnej skúsenosti a technologickej akumulácii, ktorá predstavuje špičkovú technológiu v Číne. Jedným krokom je kombinovanie jadrovej rúry, vrstvy vytláčacej peny a ochrannej rúrky na jednej vrstve stroja, úplne vyriešiť tradičnú situáciu s nízkou účinnosťou ručným vkladaním.


PE 保温 管 2.jpg

  extruder

Jednostupňový PE pena izolovaný potrubný stroj využíva vysoko efektívne patentované série PO a skrutku, penový prostriedok je vstrekovaný vysokotlakovým vysoko presným piestovým čerpadlom, potom fyzikálnym napenením, vybavený vzduchom chladenými ventilátormi.


  Die Head

V tomto výrobnom stroji na výrobu peny s izolačnou rúrkou PE sa používa dvojitá koextruzačná hlava, ktorá môže byť navrhnutá podľa rôznych vnútorných jadier, ako napríklad PEX-b / PE-RT / PAP / PPR atď.

Izolačná PE izolácia a potrubná vrstva sa vyrába v jednom kroku.

Hrúbka steny vrstvy peny môže byť nastaviteľná online podľa rôznych požiadaviek.


  PLC systém

Výrobná linka na výrobu PE-penového potrubia využíva originálnu novej generácie riadiaceho systému Siemens PLC.

Prijímanie viacbodového riadiaceho systému s uzavretou slučkou, zabezpečujúce vysokorýchlostné synchronné ovládanie a spoľahlivú prevádzku.

Umožňuje realizovať funkciu diaľkového ovládania zahraničného klienta.

Insulated PEX PE Foam 3.jpg 

      Výhody PE izolačnej penovej trubky

Hlavné potrubie využíva PEX, PPR, PERT, vákuové tvarovanie s malým vnútorným namáhaním, vysokou teplotnou odolnosťou, vhodné pre prepravu za studena / vody.

PE penová izolačná vrstva vyžaduje inertný materiál na báze polyetylénu, vysoko odolný voči chemikáliám, recyklovateľný, flexibilný, nízka hmotnosť, ľahko sa skĺzne a inštaluje. Nízka tepelná vodivosť. Medzi jadrovou rúrou a penovou vrstvou je krustová vrstva, nie je uvoľnená, nedochádza k presakovaniu vody, vynikajúcim výkonom pri uchovaní tepla, nemrznúcej a proti vlhkosti.

Vonkajšia ochranná vrstva často používa komunikačné káble. S funkciami s vysokým výkonom proti starnutiu, anti-UV, dlhou životnosťou.

 

  Použitie potrubia

Vnútorný / vonkajší dverný systém na prívod vody, potrubie na teplú vodu, systém potrubia čističa.

Solárne ohrievače vody, Centrálne klimatizačné potrubný systém, Ground radiačný vykurovací systém.

Vzduchová energia horké čerpadlo potrubný systém pre nemocnicu, školu, hotel, byt, atď
kontaktujte KAIDE.jpg 


Kaide Machinery je jedným z najznámejších výrobcov PE izolačných kompozitných potrubí v Číne a určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchodnej PE pena izolácie kompozitných potrubia stroj za konkurenčné ceny z našej továrne.
Vyšetrovanie