Potrubie PEXA EVOH stroje
Potrubie PEXA EVOH stroje
Podrobnosti o produkte

Kaide strojov je jeden známy pexa evoh pipe stroj výrobcov v Číne, a vy ste určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchodné pexa evoh potrubia, 3 vrstvy pexa pipe stroj, pexa evoh potrubia extrudéry, pexa evoh rúrok, pexa evoh linky metra konkurencieschopnú cenu z našej výroby.

Pex-kompozitné EVOH rúrkový robiť stroj hlavne na výrobu 3 vrstvy Pex-a /EVOH potrubia, toto PEXa/EVOH kompozitné rúrky je produkovaný dvoch oddelených krokoch: najprv je jednovrstvový PEXa potrubia, vyrába surové extrudér; Druhé je, že vonkajšie EVOH kyslíka bariéra vrstva povlaku a lepiacou vrstvou, vyrábaný co-vytláčanie die hlava s dvoma extrudéry.


Line Model

Priemer skrutky

L/D

Rozsah výroby

Rýchlosti výroby

SJ-30/25 x2

30mm

25:1

Ф16 - 32mm

10m/min


● Line Features


◎Advanced co-technológia s dvoma extrudéry a co-vytláčanie die hlavu formy, ktorá robí bond kompozitné rúrky pevne s presnú veľkosť.

◎The skrutka a hlavne sú špeciálne navrhnuté podľa vlastnosť EVOH živice. Je vhodný pre stabilné vytláčanie vysoké taveniny tlaku kyslíka bariéra živice.

◎Siemens PLC riadenie systému witn synchronizácie kontrolu funkcie, jednoduché ovládanie, že dve vyťahovanie stroje a extrúdery dva.

◎Anti-UV typ rúry je možné vyrábať s Jimmom.

● Vyrobené potrubie

Výhody kyslíka EVOH bariéra kompozitné rúrky:

◎Excellent-priedušnosť a vôňa konzervácia, dobrý anti-UV ray a ostatné žiarení, ktoré výrazne zväčšiť životnosť potrubia a účinne zabrániť chov baktérií vnútornej trubky.

◎This druh potrubia bude mať dobré trhové perspektívy a široké uplatnenie v súčasných a budúcich období.

● riadok výrobnej série

EVOH kompozitné rúrky stroj môže produkovať jednovrstvový potrubia, a tiež tri-vrstvy alebo 5 vrstiev, ako napríklad:

◎ PB/EVOH potrubia výrobnej linky,

◎ potrubia PE-RT /EVOH výrobnej linky,

◎ PE-Xa/EVOH potrubia výrobnej linky,

◎ PE-Xb/EVOHpipe výroby,

◎ PP-R/EVOH potrubia výrobnej linky,

◎ PA/EVOH potrubia.

Vyšetrovanie