Stroj na zavlažovanie potrubia s okrúhlou klapkou
Stroj na zavlažovanie potrubia s okrúhlou klapkou
Podrobnosti o produkte

Kaide Machinery je jedným z známych výrobcov okrúhlych kvapiek zavlažovacích potrubí v Číne a určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchodné okrúhle kvapkanie zavlažovacie zariadenia, potrubia zavlažovacie potrubia linky, kvapkanie zavlažovacie potrubia extrudéry, kvapkanie zavlažovacie rúrky, stroje na kvapkanie zavlažovacích hadíc za konkurencieschopné ceny z našej továrne.

Stroj na zavlažovanie potrubia Round Drip je nezávisle vyvinutý spoločnosťou KAIDE s vysokou najvyššou rýchlosťou a stabilným výkonom. Boli vyvezené do mnohých krajín a oblastí: Egypt, Irán, Saudská Arábia, Morrocco, Cyprus, Mexiko, Ukrajina, Rusko, atď...


Line Model

Priemer skrutky

L / D

Rozsah výroby

Výrobná rýchlosť

Menovitý výkon

SJ-80

Ф80mm

33: 1

Ф8-20mm

60 m / min

91kW

SJ-45

Ф45mm

30: 1

Ф8-20mm

20 m / min

37kW


● Systém triedenia a dopravovania kvapiek

Toto odkvapkávacie zavlažovacie potrubie prijalo odstredivé skríningové zariadenie na skríning a sekvenciu odkvapkávačov. S nižšou výhodou:

◎ Vysoko presné skríning

◎ Rozprašovač označujúci rýchlosť 400 ks / min

Ktoré zabezpečujú presné odkvapkávanie pri vysokej rýchlosti výroby.


Vysekávací systém

◎ Okrúhly potrubný zavlažovací potrubný systém prijal mechanický dierovací režim, ktorý automaticky sledoval rýchlosť výroby rúr, garantoval presnosť dierovacej polohy.

◎ 2 alebo 4 alebo 6 otvorov dierovanie

◎ Rýchlosť lisovania: 400 ks / min


● Synchrónne ovládanie

Synchrónne ovládanie je realizované z dávkovania kvapkania, triedenia a postupnosti, dopravovania a vykladania, odťahovania, dierovania a navíjania, čo zaisťuje presnú kontrolu a stabilný chod vysokorýchlostnej výroby.

Vyšetrovanie