Stroj na zavlažovanie potrubia s plochým kanálikom
Stroj na zavlažovanie potrubia s plochým kanálikom
Podrobnosti o produkte

Kaide Machinery je jedným z známych výrobcov plochých kvapiek na zavlažovacie potrubia v Číne a určite stojí za to mať jeden. Vitajte na dotaz kvapka zavlažovacie pásky linky, kvapkanie zavlažovacie pásky zariadenia, ploché kvapkanie zavlažovanie hadice stroj, ploché kvapkanie zavlažovacie trubice rastliny, ploché kvapkanie zavlažovacie hadice linky za konkurencieschopnú cenu od KAIDE.

Táto výrobná linka na výrobu plochých zavlažovacích pások je ďalej vyvíjaná a vyrábaná a optimalizuje všetku technológiu našich tisícok vysokorýchlostných a kompozitných potrubných rozvodov, ktoré absorbujú pokrokovú technológiu svetovej úrovne. Je to vodca s najvyššou rýchlosťou, plnou automatizáciou a vynikajúcou stabilitou.


Model

extruder

výroba
rýchlosť

Identifikácia odkvapkávača
rýchlosť

Hrúbka pásky
rozsah

dierovanie
rýchlosť

nominálnej
Moc

KDDG-Ⅱ

SJ-60/36

180 m / min

1000-1200pcs / min

0,15-0,6mm

≤900pcs / min

120kW

KDDG-Ⅲ

SJ-60/36

180 m / min

1000-1200pcs / min

0,15-0,9mm

≤900pcs / min

125 kW

KDDG-Ⅳ

SJ-60/36

180 m / min

1000-1300pcs / min

, 15-1,2mm

≤900pcs / min

145kW

Riadiaci systém


◎ Pokročilý riadiaci systém Siemens PCC bol aplikovaný do tejto line kvapka zavlažovacie pásky line.KAIDE je jediný manufactuere v Číne, ktorí úspešne prijať takýto kontrolný systém.

◎ Inteligentné funkcie tohto systému, ako je riadenie synchronizácie celej linky bez akejkoľvek odchýlky. Rýchlosť stúpania alebo znižovania rýchlosti jedným dotykom, vysoká presnosť regulácie teploty atď., Môže zabezpečiť spoľahlivú a pohodlnú prevádzku linky.


● Systém gravimetrov

◎ Vysoko presný systém riadenia hmotnosti potrubia na meter sa aplikuje v tejto linke na plochú kvapkovú zavlažovaciu pásku. Takéto zariadenie bude presne dodávať materiál podľa hmotnosti na meter a zmeny rýchlosti linky; Aby ste dosiahli presnú gramovú kontrolu nad vyrobenou rúrou. Ktoré môžu skrátiť čas spustenia a ušetriť suroviny.

● Systém triedenia kvapiek

◎ Používajú sa najmodernejšie technológie detekcie, ako je zariadenie na identifikáciu nanometrového laseru a zariadenia na odvzdušňovanie odkvapkávača, ktoré zabezpečujú 100% kvalifikáciu odkvapkávačov.

◎ Rýchlosť triedenia kvapiek: 1100ks / min


● Odťahový stroj a vysekávací stroj

◎ Dvojstupňový odťahový stroj tohto zariadenia na kvapkanie zavlažovacích rúr prijíma servo riadenie a rýchlosť odťahovania môže byť synchronne nastavená podľa výrobných požiadaviek so stabilným a spoľahlivým ťahom, nízkym hlukom.

Vysekávací stroj

Tento stroj na odkvapkávanie potrubí je vybavený systémom na detekciu slepých otvorov online, ak systém detekuje nedistované potrubie, automaticky odstrihne potrubie, medzitým sa zmení na pracovnú polohu navíjacieho zariadenia a nahlási stav odpadových potrubí včas.


● Automatický navíjač

◎ Automatické navíjacie zariadenie je poháňané servomotorom a riadené systémom SIEMENS PLC.

◎ Aplikácia servopohonu a systému riadenia napätia v tejto linke plochého zavlažovacieho pásika dokáže zaistiť vysokú synchronizáciu rýchlosti navíjania a rýchlosti linky, čím sa cievky navíjané rovnomerne a čisto.

◎ Počas výroby môže navíjač odstrihnúť potrubie a automaticky vymeniť navíjačky podľa dĺžky nastavenia. A tiež značku dĺžky tlače každej cievky.


Stroj na zavlažovanie potrubí KAIDE (Round & Flat) .pdf


Vyšetrovanie