Prekrytý stroj PPR Al PPR Pipe
Prekrytý stroj PPR Al PPR Pipe
Podrobnosti o produkte

Kaide Machinery je jedným z známych prekrývajúcich sa výrobcov potrubí ppr al ppr v Číne a určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchodných ppr al ppr rúrky, hliníkové ppr potrubia stroj, 5 vrstiev ppr potrubia stroj, ppr hliníkové potrubné zariadenia, ppr al ppr potrubia zariadenia za konkurenčné ceny z našej továrne.

Táto potrubná linka PPR AL PPR sa používa na výrobu 5-vrstvových kompozitných hliníkových plastov, materiálov PPR + lepidiel + hliníkového materiálu + lepiacich materiálov + materiálov PPR. Tento typ potrubia PPR AL PPR sa používa hlavne na dodávku teplej vody s vysokou teplotnou odolnosťou.


Line Model

Extruder Model

L / D

Rozsah výroby

výroba
rýchlosť

Menovitý výkon

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф20-63mm

12 m / min

154kW


● Vysoko účinný extruder

◎ Tento vysokoúčinný extrudér tohto kompozitného potrubia Al-plast je špeciálne navrhnutý spoločnosťou KAIDE.

◎ Skladá sa z:

Vnútorný extrudér vrstiev PPR, Vnútorný lepidlový vrstvový extrúder, Vonkajší extrudér vrstiev PPR, Vonkajší lepidlový extrúder.


● Formy na tvarovanie hliníkových rúrok

◎ Technológia bola ďalej rozvíjaná na základe originálnej technológie výrobných strojov.

◎ Hliníkové tvarovacie formy a koextrudované formy sú optimalizované a vyrábané importovaným vysoko presným CNC strojom, ktoré výrazne zvýšili presnosť tvárnenia a rýchlosť výroby.


● riadiaci systém PLC

Päťvrstvové potrubie z hliníkového plastového potrubia používa originálny riadiaci systém PLC s novou generáciou, s plnofarebnou obrazovkou, ktorý zabezpečuje vysokorýchlostné synchronné riadenie a spoľahlivú prevádzku celej výrobnej linky.


Alumminum Plastové potrubné stroje.pdf


Vyšetrovanie