Prekrytý PEX Al PEX potrubný stroj
Prekrytý PEX Al PEX potrubný stroj
Podrobnosti o produkte

Kaide Machinery je jedným z známych prekrývajúcich sa výrobcov pexových pexových potrubí v Číne a určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchodné linky pex al pex potrubia, al pex potrubia zariadenia, hliníkové potrubia pex potrubia, alumium pexb potrubia extrudér za konkurenčné ceny z našej továrne.

Táto potrubia PEX-AL-PEX sa používa na výrobu 5-vrstvových kompozitných hliníkových plastov, PEX materiálov + Lepiacich materiálov + Hliníkových materiálov + Lepiacich materiálov + PEX materiálov. Tento druh potrubia typu pex-al-pex sa používa hlavne na prepravu teplej vody, solárny systém, podlahový vykurovací systém.


Line Model

Extruder Model

L / D

Rozsah výroby

výroba
rýchlosť

Menovitý výkon

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12 m / min

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12 m / min

154kW● Vysoko účinný extruder

◎ Tento vysokoúčinný extrudér tohto kompozitného potrubia Al-plast je špeciálne navrhnutý spoločnosťou KAIDE.

◎ Skladá sa z:

Vnútorný PEX vrstvový extrudér, vnútorný lepidlový vrstva extruderu, vonkajší PEX vrstvový extrudér, vonkajší lemovací vrstvový extrudér.


● Ultrazvukový zvárač prekrýva

◎ Hliníkové potrubie je tvorené ultrazvukovým prekrývajúcim sa zváraním. Používa vysoko kvalitné a dobre známe značky zvárač, s rovnomerným zvarom a dobrou kvalitou.

      

● Formy na tvarovanie hliníkových rúrok

◎ Technológia bola ďalej rozvíjaná na základe originálnej technológie výrobných strojov.

◎ Hliníkové tvarovacie formy a koextrudované formy sú optimalizované a vyrábané importovaným vysoko presným CNC strojom, ktoré výrazne zvýšili presnosť tvárnenia a rýchlosť výroby.


● riadiaci systém PLC

Päťvrstvové potrubie z hliníkového plastového potrubia používa originálny riadiaci systém PLC s novou generáciou, s plnofarebnou obrazovkou, ktorý zabezpečuje vysokorýchlostné synchronné riadenie a spoľahlivú prevádzku celej výrobnej linky.

Alumminum Plastové potrubné stroje.pdf
Vyšetrovanie