Prekryté PERT Al PERT potrubný stroj
Prekryté PERT Al PERT potrubný stroj
Podrobnosti o produkte

Kaide Machinery je jedným z známych výrobcov potrubí v Číne, ktoré sa prekrývajú, a určite si stojíte za to. Vitajte na veľkoobchodné pert al pert potrubia linky, ppr al pert potrubia stroje, alumium pert potrubí stroje, alu pert potrubia výrobné linky, pe al pe potrubia stroj za konkurencieschopné ceny z našej továrne.

Táto PERT AL PERT potrubná linka sa používa na výrobu 5-vrstvových kompozitných hliníkových plastov, PERT materiálov + lepiacich materiálov + hliníkového materiálu + lepiacich materiálov + materiálov PERT. Tento typ potrubia PERT AL PERT sa používa hlavne na podlahové vykurovanie, prepravu teplej vody atď.


Line Model

Extruder Model

L / D

Rozsah výroby

výroba
rýchlosť

Menovitý výkon

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12 m / min

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12 m / min

154kW


● Vysoko účinný extruder

◎ Tento vysokoúčinný extrudér tohto kompozitného potrubia Al-plast je špeciálne navrhnutý spoločnosťou KAIDE.

◎ Skladá sa z:

Vnútorný PERT vrstvový extrudér, Vnútorný lepidlový vrstvový extrúder, Vonkajší PERT Vrstvový extrúder, Vonkajší lepidlový Vrstvový extrudér.


● Ultrazvukový zvárač prekrýva

◎ Hliníkové potrubie je tvorené ultrazvukovým prekrývajúcim sa zváraním. Používa vysoko kvalitné a dobre známe značky zvárač, s rovnomerným zvarom a dobrou kvalitou.

      

● Formy na tvarovanie hliníkových rúrok

◎ Technológia bola ďalej rozvíjaná na základe originálnej technológie výrobných strojov.

◎ Hliníkové tvarovacie formy a koextrudované formy sú optimalizované a vyrábané importovaným vysoko presným CNC strojom, ktoré výrazne zvýšili presnosť tvárnenia a rýchlosť výroby.


● riadiaci systém PLC

Päťvrstvové potrubie z hliníkového plastového potrubia používa originálny riadiaci systém PLC s novou generáciou, s plnofarebnou obrazovkou, ktorý zabezpečuje vysokorýchlostné synchronné riadenie a spoľahlivú prevádzku celej výrobnej linky.

Alumminum Plastové potrubné stroje.pdf


Vyšetrovanie