Butt zváracie stroj rúrky hliníka plastov
Butt zváracie stroj rúrky hliníka plastov
Podrobnosti o produkte

Kaide strojov je jeden známy tupo hliníkové potrubia plastov stroj výrobcov v Číne, a vy ste určite stojí za to mať jeden. Vitajte na veľkoobchod tupo pex al pex potrubia stroje, ppr al ppr potrubia stroj, hliníkové plasty pipe stroj, hliníkové plastové trubice stroj, alu plasty pipe stroj na výrobu konkurencieschopnú cenu z našej výroby.

Argón Arc Butt zváracie stroj vrátane nižšie linky: PEX-AL-PEX potrubia, potrubia PEX-AL-PEX, PPR-AL-PPR potrubia Line, PE-AL-PE potrubia.


Line Model

Extrudér Model

L/D

Rozsah výroby

Rýchlosti výroby

Nominálny výkon

SJ-65

SJ-65/45/30

30/25/25:1

Ф16 - 32mm

20m/min

93KW

SJ-65

SJ-65/45/45

30/25/25:1

Ф16 - 63mm

20m/min

195KW


● Kontrolný systém

◎The zadok zváranie potrubia výrobnej linky prijíma medzinárodný Siemens programovateľný riadiaci systém s funkciou inteligentný pamäte; nielen pracovať celý riadok synchrónne, ale upraviť aj pomocný stroj samostatne.

◎ je vybavený rozhrania človek-stroj a centrálneho systému ICP, ktorá je medzinárodné pokročilej úrovni automatizácie.


● Slávnej značky zvárač

◎ The Al potrubia je prinútený arc argón Zvárací s plochými zváranie švom andamp; kvalitné.

◎ slávnej značky zváračka je vybavená. Zvárací prúd je automaticky riadená ťahanie rýchlosť, vybavené double zbrane pre okamžitú automatickú zmenu.

● Hliníkové potrubia polohy systém

◎ zadok zváranie Al-plastové potrubia je vybavený Al potrubia polohovacie systémy, na zabezpečenie stability procesu zvárania.

◎ špeciálne Al potrubia trať-off machine zabezpečuje presnosť Al rúrky a kvalitu hotového výrobku.


● Vysokofrekvenčné indukčné vykurovacieho systému

◎ Hliníkové plastové potrubia robiť stroj prijíma špeciálne vysokofrekvenčné indukčné vykurovacieho systému pre Al-plastové potrubie s úsporou energie a vysoká účinnosť.

◎ zaisťuje tiež lepidlo kvalitu rúry. Rýchlosti výroby je lepší v 3 - 5 krát v porovnaní s elektrického vykurovania alebo plameň ohrievacie zariadenie;


Vyšetrovanie